Yeni Şehir Yeni Tatlar

Yeni bir şehir hem keyifli hem de sıkıntılı bir deneyimdir. Keyiflidir, her şey yenidir, farklıdır, alışılmışın dışındadır. Yabancılığın rahatlığı ve çekingenliği bir aradır. Keşif etmek, tanımak, ilkleri yaşamak güzel duygulardır. Sıkıntılıdır her şeye yeniden başlamak, çevreyi tanımak ve neyin nerede ve nasıl olduğunu bilmemek.

Bu sıkıntılardan biriside yemek konusunda yaşanır. Yeni bir şehir'de lezzetli, ekonomik ve nezih ortamlar bulmak sanıldığı kadar kolay değildir. Başlangıçta tercihler, tavsiyeler, mekânların dış görünüşü ve ulaşımı kolay olanlardan yana kullanılır. Zamanla Şehri ve mekânları tanıdıkça, keşfettikçe tercihler alışkanlıklara dönüşür ve yeni şehrin yeni keyifleri listesinde en önemli yerleri kaplarlar. Tabii bunun yanında bu süreçte istenmeyen deneyimlerde yaşanabilir. Bu olumsuz deneyimler bize pahalıya ve sağlığımızı olumsuz sonuçlara yol açabilir. Şans işte.
Yeni Şehir Yeni Tatlar yazımızı sizleri mutlu edebilecek ve keyifli anlara not edeceğiniz bir tavsiye ile devam etmek istiyoruz. Lezzet konusunda işinizi şansa bırakmamak adına lezzetli, nezih, ekonomik ve güler yüzlü dost çalışanların hizmet ettiği Pide Yerim'i öneririz size. "Lezzet Yolu" olarak adlandırdıkları Balgat'ta Ziya bey caddesindeki sıcak mekânlarında Lezzetli pide, kebap, tatlı ve ikramları olan tavşankanı çay ile sizleri bekliyorlar.
Yeni bir Şehir Yeni bir Hayat Yeni bir Tat Ankara'ya gelenleriniz için sıkıntıdan çok keyifli anlarla dolması dileği ile önerimiz mekânın sloganı ile uğurluyoruz sizleri Ankara'ya
Acıkınca! Pide Yerim

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder